Jedną z ważniejszych rzeczy jest budowanie zdrowych, wartościowych relacji poprzez które możemy się wzajemnie wspierać i rozwijać. Wydarzenia, spotkania, grupy są bezpiecznym miejscem w którym możemy rozwijać się duchowo ale również wzajemnie się zachęcać, świętować i rzucać sobie wyzwania. Forma i atmosfera każdej grupy będzie różna w zależności od osób ją tworzących ale istnieją one po to, by pomóc ludziom połączyć się z Bogiem i ze sobą nawzajem w zdrowych relacjach.

Chcesz dołączyć do grupy? Każdy jest mile widziany! Nowe osoby proszone są napisać wcześniej do nas wiadomość na facebook’u, zadzwonić lub wysłać sms’a, a wtedy prześlemy dokładny adres spotkania. Obecnie mają one trzy lokalizacje: Częstochowa (Grabówka), Wancerzów i Rędziny.

Nasze wydarzenia i spotkania skupiają się na Bogu. Spotykamy się w małych grupach, aby każdy miał przestrzeń do wzrastania i posługiwali w darach Ducha Św. Studiujemy Słowo Boże, gramy, śpiewamy, jemy i mamy dobry czas z sobą ;) Raz na miesiąc spotykamy się również na większych spotkaniach a od czasu do czasu organizujemy większe konferencje lokalne i ogólnopolskie. Zapraszamy!

„Podczas wspólnych spotkań jeden śpiewa, drugi naucza, inny dzieli się objawieniem od Boga, mówi w obcym języku, a jeszcze inny go tłumaczy – ale wszystko niech służy duchowemu budowaniu.” – 1 Kor 14,26