Gdzie? Kiedy?

Modlitwa jest raz w miesiącu, w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o 17.00

MIEJSCE I ORGANIZATORZY WYDARZENIA:
Kościół Chrześcijan Baptystów
ul. Waszyngtona 20 IIIp
Wejście od ul. Nowowiejskiego (za Apteką)

Opis

By mieć wpływ na nasze miasto, potrzebna jest modlitwa. Spotkanie jest otwarte dla każdego, kto chce się przyłączyć w modlitwie o nasze miasto Częstochowę i o rozwój Królestwa Bożego na tym obszarze. Zapraszamy również wszystkich pastorów i duchownych by wspólnie modlić się o Częstochowę a również o miłość i jedność kościołów.

Modlitwa Kościołów Chrześcijańskich to spotkanie modlitewne skupione na tym, by wywyższać Boga w pieśniach, modlitwach, oddać Jemu należną cześć. Zbliżać się bardziej do Boga, szukać Jego woli, przebywać w Jego obecności. Słuchać Jego głosu czytając Biblię i używając darów Ducha Św.

Modlitwa o Kościół, miasto, nasz kraj i władze jest bardzo ważna i Biblia nas do tego zachęca. Modlimy się też o nasze uzdrowienie i inne osobiste sprawy, wstawiamy się i walczymy duchowo o inne osoby a też dzielimy się naszymi świadectwami. Spotkania modlitewne są otwarte dla wszystkich.

Wersety

„Nadto powiadam wam, że jeśliby dwaj z was na ziemi uzgodnili swe prośby o jakąkolwiek rzecz, otrzymają ją od Ojca mojego, który jest w niebie. Albowiem gdzie są dwaj lub trzej zgromadzeni w imię moje, tam jestem pośród nich.” – Mat 18,19-20

„Choruje kto między wami? Niech przywoła starszych zboru i niech się modlą nad nim, namaściwszy go oliwą w imieniu Pańskim. A modlitwa płynąca z wiary uzdrowi chorego i Pan go podźwignie; jeżeli zaś dopuścił się grzechów, będą mu odpuszczone. Wyznawajcie tedy grzechy jedni drugim i módlcie się jedni za drugich, abyście byli uzdrowieni. Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego.” – Jak 5,14-16