Te grupy domowe są w każdy czwartek o godzinie 19.00

Telefon kontaktowy: 501437112 (Piotr)

Strona wydarzeń: LINK

Spotykamy się w każdą niedzielę o godzinie 18.00

Telefon kontaktowy: 601930461 (Marek)

Strona wydarzeń: LINK

Spotykamy się w każdy czwartek o godzinie 18.00

Telefon kontaktowy: 785722336 (Kasia)

Strona wydarzeń: LINK

Jedną z ważniejszych rzeczy w życiu jest budowanie zdrowych, wartościowych relacji poprzez które możemy się wzajemnie wspierać i rozwijać. Małe grupy domowe są dobrym miejscem by budować społeczność, która jest ważną częścią utrzymania zdrowego chrześcijańskiego życia.

Grupy domowe są bezpiecznym miejscem w którym możemy rozwijać się duchowo ale również wzajemnie się zachęcać, świętować i rzucać sobie wyzwania. Forma i atmosfera każdej grupy będzie różna w zależności od osób ją tworzących ale istnieją one po to, by pomóc ludziom połączyć się z Bogiem i ze sobą nawzajem w zdrowych relacjach.

Chcesz dołączyć do grupy? Każdy jest mile widziany! Nowe osoby proszone są napisać wcześniej do nas wiadomość na facebook’u, zadzwonić lub wysłać sms’a, a wtedy prześlemy dokładny adres spotkania. Grupa Domowa to miejsce, gdzie każdy ma przestrzeń do wzrastania i posługiwali w darach Ducha Św:

„Podczas wspólnych spotkań jeden śpiewa, drugi naucza, inny dzieli się objawieniem od Boga, mówi w obcym języku, a jeszcze inny go tłumaczy – ale wszystko niech służy duchowemu budowaniu.” – 1 Kor 14,26